Suchość miejsc intymnych to problem milionów kobiet na całym świecie. Może być spowodowany różnymi czynnikami, jednak jego skutki są zazwyczaj podobne. To przede wszystkim... ból i brak przyjemności z seksu.


30532.jpg

Nawilżenie okolic intymnych jest bardzo ważne dla pełnego komfortu i odczuwania przyjemności ze stosunku. Niestety, suchość jest bardzo częstym problemem wielu kobiet i może wystąpić z różnych, często niepowiązanych ze sobą powodów. Zazwyczaj jest ona związana ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej, różnymi schorzeniami (takimi jak na przykład cukrzyca lub niedoczynność tarczycy) bądź regeneracją organizmu po różnego rodzaju zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej.

Co daje odpowiednie nawilżenie okolic intymnych?

 Dlaczego nawilżenie okolic intymnych jest ważne? Przede wszystkim odpowiedni poziom nawilżenia może wyeliminować takie dolegliwości jak pieczenie, uczucie napięcia i ogólny dyskomfort związany z suchością pochwy. Poprawia doznania i likwiduje ból podczas stosunku, spowodowany ocieraniem członka o ścianki pochwy. Odpowiednie nawilżenie ułatwia również powrót do aktywności seksualnej na przykład po porodzie, po którym wiele kobiet skarży się na problemy związane z suchością okolic intymnych. Do tego wszystkiego bardzo często potrzebne są jednak odpowiednie preparaty, gdyż rzadko zdarza się, aby poziom nawilżenia (jeśli zostało ono w jakikolwiek sposób zachwiane lub w znacznym stopniu utracone) samoistnie wrócił do normy, zapewniającej odpowiedni komfort.

Jaki preparat najlepiej wybrać?

Mucovagin globulki to innowacyjny preparat, posiadający w swoim składzie formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL, opracowany z myślą o milionach kobiet, które cierpią z powodu suchości miejsc intymnych. Mucovagin globulki dedykowany jest również kobietom po zabiegach ginekologicznych, w tym ginekologii estetycznej. Mucovagin globulki to szybkie nawilżenie i regeneracja dla kobiet w każdym wieku. Natomiast Mucovagin żel dedykowany jest m.in. kobietom, dla których stosowanie globulki może być niekomfortowe bądź potrzebują zastosować terapię na zewnętrzne okolice pochwy.


Mucovagin Nawilżenie i odnowa okolic intymnych
dla kobiet w każdym wieku.