Czerpanie przyjemności podczas stosunku jest bardzo ważne dla każdej kobiety. Jednak istnieje przekonanie, że tylko nielicznym udaje się osiągnąć orgazm pochwowy. Zwłaszcza, że z wiekiem coraz trudniej jest o ten typ osiągania przyjemności. Na szczęście na ratunek przychodzi kobietom... ginekologia estetyczna.


29198.jpg

Wiele kobiet skarży się na brak orgazmu pochwowego. Mimo odpowiednich ćwiczeń (na przykład mięśni Kegla) i intensywnych starań ze strony każdego z partnerów, czasem osiągnięcie orgazmu w ten sposób nie jest wcale proste - wydaje się wręcz niemożliwe. A współżycie powinno być satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Dlatego, jeżeli inne rodzaje orgazmów przestają wystarczać, warto zastanowić się nad innymi metodami, zwłaszcza tymi niesłusznie uznawanymi za kontrowersyjne. Taką metodę oferuje ginekologia estetyczna, a jest to powiększanie kobiecego punktu G.

Czym jest punkt G?

Punkt G uznawany jest za najbardziej erogenną ze stref kobiecego ciała. Dlatego że wiele kobiet, po latach frustracji związanej z niemożliwością osiągnięcia orgazmu pochwowego, poddaje jego istnienie w wątpliwość, należy pamiętać, że punkt ten faktycznie jest - znajduje się na przedniej ścianie pochwy. W wyniku zachodzących zmian z upływem lat w ciele kobiety, punkt G może być coraz trudniejszy do znalezienia i stymulowania. Również poród może wpłynąć na zmniejszenie intensywności czuciowych. Jednak nie oznacza to całkowitej rezygnacji z osiągnięcia orgazmu pochwowego.

Powiększanie punktu G

Ginekologia estetyczna opracowała świetną metodę powiększania punktu G. Jego uwydatnienie i ujędrnienie odbywa się poprzez wstrzyknięcie w punkt G specjalnego preparatu, którego skład najczęściej jest oparty na kwasie hialuronowym. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo szybki powrót do aktywności seksualnej oraz innych, codziennych czynności. Warto jednak pamiętać, iż każda ingerencja w ludzki organizm może nieść za sobą pewne konsekwencje. Zabieg powiększania punktu G, choć bardzo szybki i bezbolesny, może (najczęściej z powodów o podłożu psychologicznym) wpłynąć na osiągnięcie odpowiedniego poziomu nawilżenia pochwy podczas stosunku.

W takim przypadku dobrze jest sięgnąć po sprawdzone preparaty, które wspomogą proces nawilżania. Mucovagin żel to innowacyjny preparat, posiadający w swoim składzie formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL, opracowany z myślą o milionach kobiet, które cierpią z powodu suchości miejsc intymnych. Mucovagin żel to szybkie nawilżenie i regeneracja dla kobiet w każdym wieku. Po zabiegu powiększania punktu G warto również, nawet w przypadku braku efektów ubocznych po zabiegu, warto zadbać o komfort i higienę okolic intymnych  ze szczególną ostrożnością. MUCOVAGIN emulsja to specjalistyczna fizjoemulsja do codziennej higieny intymnej dla kobiet, polecana w szczególności do pielęgnacji podczas gojenia i regeneracji okolic intymnych. Zalecana jest szczególnie do stosowania po porodzie i zabiegach ginekologicznych, w tym zabiegach ginekologii estetycznej. Zawiera unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL ™ z oktenidyną.


Mucovagin Nawilżenie i odnowa okolic intymnych
dla kobiet w każdym wieku.